KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 16452007
nr 1645 2007
Etsning
Oidentifierad konstnär. Signerad, "Stockholms utställningen 1930. Bildmått: 15x20 cm, yttermått inklusive ram: 30x35 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
150 kr
måndag 23 september 2024
kl 18:47:41
100 kr
23 sep
Stockholm
Läs mer om Stockholm